Nový blog

13. září 2018 v 20:22 | Raven
Tak jsem se znovu rozhodla vytvořit si blog.

Už jsem dřív jeden měla, to bylo asi před čtyřma rokama, ale to jsem byla ještě malé dítě v podstatě, takže jsem ani nevěděla, co přidávat, a psala jsem kraviny. Ale dneska už jsem někde jinde.

Proč jsem se vlastně rozhodla začít znovu s blogováním? Vlastně ani nevím, co přesně mě k tomu přimělo. Možná to, že začal nový školní rok a já nemám, kam bych se vypsala. Druhý důvod je, že bych chtěla někam zveřejňovávat svoje výtvory, ale pohromadě. Mám instagram, kam občas dávám své fotky a obrázky, jednu dobu jsem psala i povídky na wattpad, ale to už těď nedělám, protože nemám žádné dobré, se kterými bych byla spokojená. Když teď budu mít blog, budu sem moct dávat všechno, co se mi zachce a budu to mít hezky na jednom místě.

Jinak, pokud sem někdo někdy zavítá, říkejte mi Raven. Jsem taková malá modrá vrána. Ti, co umí anglicky možná ví, že raven je anglicky krkavec. Já to vím taky, ale v té době, kdy moje přezdívka vznikla, jsem to ještě netušila. A když jsem to pak zjistila, rozhodla jsem se, že se přejmenovávat nebudu. Takže jsem vrána, co se jmenuje Krkavec, jo. :D

A další věc pro náhodné návštěvníky: omluvte prosím vzhled blogu. Momentálně nemám čas vymýšlet něco hezčího, ale časem to bude lepší. Tohle je jen provizorní.

Tohle by jako úvodní článek mohlo stačit. Doufám, že nezůstanu jen u něj, ale brzo se zde objeví nějaký další.

Raven
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama